Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Ciekawostki o pszczołach

W dniu 12 maja do  grupy „Szewczyków”  zaproszenie przyjęła pani Magda,  mama Agnieszki i Adama. Pani Magda opowiadała nam o życiu pszczół i zdradziła różne ciekawostki o owadach,  bez których przyroda nie byłaby taka piękna, jak jest. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca pszczelarza,  poznały przyrządy potrzebne mu do tego, aby móc  opiekować się pszczołami i wykonywać  bez szkód swoje zadania.

Na podsumowanie całego spotkania pani Magda przygotowała dla dzieci konkurs z wiedzy o pszczołach, który przedszkolaki zaliczyły rewelacyjnie.  Prowadząca cały czas miała obok dwóch pomocników, takie swoje pszczółki – Agnieszkę i Adama.

Pani Magdo dziękujemy za miłe spotkanie i uświadomienie tego, jak bardzo pszczoły są potrzebne człowiekowi.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą