Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Cud nocy Betlejemskiej

W poniedziałek 15 grudnia w grupie Kaczuszek odbyły się Jasełka. Rano gościliśmy uczniów kl. I  SP3 wraz z Panią Gosią Najder, a po południu  swoje pociechy przyszli oglądać rodzice. Dzieci, ubrane w piękne stroje, z wielkim przejęciem prezentowały swoje role i śpiewały kolędy, wprowadzając jednocześnie wszystkich w świąteczny nastrój. Wysiłek dzieci został nagrodzony gromkimi brawami. Pojawiły się też łzy wzruszenia. Po Jasełkach czekała na dzieci niespodzianka – pod drzwiami stały worki z prezentami od Gwiazdora, który niestety nie mógł zatrzymać się u nas na dłużej. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy dzieciom za piękny występ a rodzicom za przygotowanie strojów i życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą