Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Dzień Babci i Dziadka w grupie Szewczyków

Dnia 19 stycznia w grupie Szewczyków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu przedszkolaki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie z paniami przygotowały dla nich wspaniały występ artystyczny. Dzieci wykonały pokaz tańca japońskiego, zatańczyły do utworu „Kalinka”, śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Nie mogło zabraknąć oczywiście upominków własnoręcznie przygotowanych przez dzieci. Babcie otrzymały kwiatka, a dziadkowie krawat. Były również wspólne zabawy z dziadkami przy wesołej muzyce. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnuków, których nagrodzili gromkimi brawami.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą