Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Dzień Edukacji Narodowej

14 października w przedszkolu świętuje cały personel wraz z dziećmi i rodzicami. To święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. Tradycyjnie tego dnia każda grupa wiekowa przygotowała krótki występ artystyczny.

Dzieci zaprezentowały swoje talenty i umiejętności, śpiewając, recytując i tańcząc. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem i niespodziankami przygotowanymi przez Radę Rodziców.
Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników placówki życzenia, które dodały wszystkim dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.

Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła pracownikom przedszkola również Rada Rodziców.

Dużo uśmiechów na twarzach również dla dzieci, bez których nie byłoby Nas!

Alina Kieruj

Response code is 404

 

 Twój gest jest moją szansą