Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Dzień Kobiet⚘ w grupie Słoneczek

W tym roku 🌹Dzień Kobiet⚘ w grupie Słoneczek🌞 był wyjątkowy. A to wszystko za sprawą konkursu – wyborów Małej Miss👸. Nie wybieraliśmy ( jak mogłoby się wydawać) najpiękniejszej dziewczynki (byłoby to niemożliwe) , nasi Jurorzy – chłopcy wybierali m.in. Miss Uśmiechu😄, Miss Grafomotoryki✏, Miss Szybkiego Liczenia➕➖, Miss Tańca💃🕺 i wiele innych. W wyborze pomagały chłopcom wykonywane przez nasze kandydatki zadania np. śpiewanie🎤, tańczenie, rysowanie poprzez łączenie kropek, rzut do kosza🏀. Zabawy było co nie miara. Nie zabrakło również czerwonego dywanu🤩. Zniecierpliwione dziewczynki nie mogły się doczekać zakończenia obrad Jury. Później były dyplomy, słodkości no i oczywiście kwiaty. ⚘🌷🥀🌹Twój gest jest moją szansą