Dzień nauczyciela

Z okazji Święta Edukacji  Narodowej dnia 14 października w Niepublicznym Przedszkolu Nr 2 w Chodzieży odbyła się wielka uroczystość.

Tego dnia swoje Święto obchodziła cała społeczność przedszkolna. Zarówno pracownicy placówki jak i dzieci. Jako honorowych gości zaproszono rodziców, którzy w podziękowaniu za trud pracy zaprosili wszystkich pracowników na  poczęstunek w miłej i przyjaznej atmosferze, a dzieciom wręczyli upominki na salę zabaw. Pani Dyrektor podziękowała pracownikom za ogromny trud włożony  w codzienną pracę na rzecz naszych pociech, rodzicom za aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola , a dzieciom za radość która towarzyszy im każdego dnia. Wszystko to za piękne występy, podczas których nasze pociechy śpiewały piosenki, recytowały wierszyki dla swoich pań oraz prezentowały  tańce.

Alina Kieruj