Dzień patrona

Dnia 7 listopada w Niepublicznym Przedszkolu nr 2 im. Szewczyka Dratewki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona. Dzieci z grupy Kaczuszek przygotowały dla społeczności przedszkolnej i zaproszonych gości z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Publicznej, Pań Elżbiety Habet i Dominiki Cieślak przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka i przyjaciele z bajek”.

Uroczystość związana była z realizacją zadania rocznego pt. „Książka przyjacielem dziecka”. Przedszkolaki oglądając barwną inscenizację poznały przygody bohaterów z różnych bajek i rozwinęły zainteresowania czytelnicze. W drugiej części uroczystości dzieci oraz zaproszenie goście wzięli udział w licznych konkursach. Każda z grup otrzymała dyplom oraz słodki prezent- cukierki z domku Baby Jagi.