Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Dzień Pirata

27 lutego odwiedziła grupę ,,Słoneczek ‘’ mama Stasia i zaproponowała dzieciom Zabawę w Piratów, która pokazała dzieciom jak można ciekawie w sposób aktywny spędzić czas w rodzinnym gronie.       Na początku panie pomogły wymalować dzieci ,,na pirata’’, a mama Stasia zrobiła dla wszystkich prawdziwe pirackie miecze z balonów i prawdziwe pirackie czapki z papieru. Każde z dzieci miało możliwość pokazania swoich umiejętności i sprawności ruchowej. Gdy już wszyscy stali się piratami rozpoczęły się zabawy. Wspólnie  łowiono  ryby,  chodzono po  linie, bawiono się  na chuście Klanzy, szukano prawdziwej skrzyni skarbów według mapy (co wcale nie było łatwym zadaniem, ale się udało). Radości  i śmiechu ze wspólnych działań nie było końca.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą