Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Dzień Rodzica u Pszczółek

29.05.2014 grupa „Pszczółek” świętowała Dzień Rodzica. Występ rozpoczęły  wystrojone w weselne ubranka lalki, które wkroczyły na scenę przy marszu Mendelsona. Potem pojawił się bocian z płaczącym niemowlęciem oznajmiający początek macierzyństwa. Dzieci dziękowały rodzicom za miłość, cierpliwość i poświęcenie. Zaprezentowały wiersze, piosenki, układy taneczne z pomponami i poduszkami oraz tańce. Ofiarowały rodzicom również wykonane z pomocą pań drobne upominki – papierowe kwiaty, kosmetyczki dla mam i muszki dla tatusiów. Na koniec czekała wszystkich radosna niespodzianka –  mydlane banki, których tysiące szybko wypełniły cała salę. Po zabawie bańkami pysznie smakował słodki poczęstunek.

Kontynuacją Dnia Rodzica był wspólny wyjazd następnego dnia do Teatru  Animacji w Poznaniu. Rodzice i dzieci obejrzeli spektakl „Calineczka”. Bajkowe, kolorowe przedstawienie pełne humoru i muzyki spodobało się wszystkim. To było bardzo udane świętowanie.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą