Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

„Hip, hip hura Alleluja”

W Naszym Przedszkolu dla wszystkich dzieci, odbyło się spotkanie z Zającem Wielkanocnym związane z projektem Muzolaki. Spotkanie dostarczyło dzieciom wiele radości, a także kilka cennych informacji na temat zbliżających się Świąt. Pani Agnieszka i Pan Piotr przedstawili przedszkolakom, w programie „Hip, hip hura Alleluja”, religijny sens świąt, tradycji oraz symboli wielkanocnych.
Niespodzianką była wizyta Wielkanocnego Zająca, który przyniósł ze sobą koszyk z pokarmami do święcenia, a także ku wielkiej radości dzieci, śmigusowe jajeczka pełne wody. Przedszkolaki nauczyły się również kilku piosenek m.in. „Hip hip hura Alleluja”, „Zając długie uszy ma”.
Po spotkaniu w radosnych nastrojach dzieci wróciły do swoich sal.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą