Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Igraszki Czarodziejki Honoratki

Dzisiaj do naszego przedszkola zawitał Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „Magik” Agnieszka Mosiej z Białegostoku z przedstawieniem pt. „Igraszki Czarodziejki Honoratki”. Przedszkolacy wspólnie z czarodziejką Honoratą Szczerbatą uczyły się właściwych zachowań proekologicznych. Z jeżem – doktorem Czyści Ząbkiem utrwaliliśmy zasady dbania o higienę jamy ustnej tj. ograniczenie słodyczy🍭, mycie zębów po każdym posiłku i wizyta kontrolna u stomatologa co pół roku. Wspólnie z aktorami utrwaliliśmy numery alarmowe🚓🚒🚑, a także określaliśmy właściwe zachowania w sytuacjach zagrożenia, jak i na co dzień. Natomiast Czarodziejka Honorata 🧙‍♀️dzięki naszej pomocy nauczyła się trzech magicznych słów: „proszę, przepraszam, dziękuję”.Wszystkim bardzo podobał się występ, który został nagrodzony gromkimi brawami 👏Twój gest jest moją szansą