Jasełka

W dniach od 16 – 20 grudnia odbywały  się przedstawienia Bożonarodzeniowe i Jasełka. Dzieci pięknie poprzebierane recytowały świąteczne wierszyki i śpiewały kolędy. Do kolędowania włączyli się rodzice, u których można było zauważyć łzy wzruszenia.

Po występach rodzice mogli skosztować świąteczne pierniczki  zrobione przez dzieci. Dużą niespodzianką dla dzieci była wizyta Świętego Mikołaja, który dla każdego przedszkolaka przyniósł drobny upominek pod choinkę.

W grupie 6 – latków po Jasełkach dodatkową atrakcją było ponowne wystawienie przedstawienia pt. „W Fabryce Świętego Mikołaja”, w którym oprócz pań z grupy udział wzięło kilkoro rodziców jako Elfy.

Natomiast dnia 20 grudnia w piątek w przedszkolu było zorganizowane kolędowanie dla dzieci i wszystkich pracowników przedszkola , w trakcie których Jasełka przedstawiła najmłodsza grupa „Mróweczki”.  Po wspólnie śpiewanych kolędach nadszedł czas na podzielenie się opłatkiem i złożenie życzeń świątecznych.