Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

„Jasełka” dla rodziców w grupie „Szewczyków”

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity.

18 grudnia dzieci z grupy „Szewczyków” z Niepublicznego Przedszkola Nr 2 im. Szewczyka Dratewki z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały Jasełka. Przedszkolaki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pięknymi pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym gościom wykonane własnoręcznie pierniczki, które przygotowały podczas zajęć oraz składały świąteczne życzenia.

Nieco później na przedszkolaków czekały wspaniałe niespodzianki od samego Świętego Mikołaja. Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem, co pozwoliło wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Response code is 404

 Twój gest jest moją szansą