Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Jasełka u Słoneczek

Słoneczka z niecierpliwością oczekują nadejścia Świąt Bożego Narodzenia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowały jasełka. Scenografia oraz pachnący piernikiem poczęstunek nadał temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po przedstawieniu w sali pojawił się miły gość- Gwiazdor, który obdarował rodziców własnoręcznymi prezentami od dzieci. Później przyszedł czas na przedszkolaki, każdy otrzymał paczkę . Mamy nadzieję że przedstawienie jasełkowe pozwoliło wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się świat, pełnych ciepła, radości i bliskości.

Response code is 400


Twój gest jest moją szansą