Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Kaczuszki pieką ciasteczka

We wtorek grupę Kaczuszki odwiedził Pan Arek Korzeń, który wraz z dziećmi wykonał pyszne ciasteczka. Dzieci samodzielnie wsypywały kleik ryżowy, cukier, ziarna i dodawały pozostałe składniki. Sprawiło im to ogromną radość. Równie emocjonującym dla przedszkolaków momentem było formowanie ciasteczek. Z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy, aż ciasteczka się upieką, a później przyozdobiliśmy je i z ogromnym apetytem zjedliśmy. Pan Arek przygotował dla dzieci także niespodziankę – sam zrobił dla każdego dziecka watę cukrową! Dzieci były zachwycone! Dzisiejsze zajęcia pokazały dzieciom, iż potrafią same zrobić pyszne ciasteczka i wcale nie muszą kupować ich w sklepie. Swoimi wypiekami poczęstowały panie oraz rodziców, którzy po południu przyszli na zajęcia otwarte. Dziękujemy Panu Arkowi za kolejną wizytę i mamy nadzieję, że uda nam się przed wakacjami zorganizować jeszcze jedne zajęcia kulinarne.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą