Kiermasz bożonarodzeniowy

Nawiązując do tradycji przygotowywania ozdób świątecznych, w dniach 10-13 grudnia w odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na specjalnie przygotowanym stoisku  znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków, ich rodziców i pracowników przedszkola bożonarodzeniowe dekoracje, m.in.: choinki z makaronu, stroiki, aniołki z masy solnej, bombki itp.

Robienie ozdób wspólnie z rodzicami przyniosło dzieciom wiele radości i zabawy, a jednocześnie umiliło i urozmaiciło wspólnie spędzony czas. Poprzednie takie inicjatywy cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska, stąd kontynuacja tego przedsięwzięcia. Wszystkim rodzicom dziękujemy za wzięcie udziału w kiermaszu, tym bardziej , że dochód z kiermaszu od tego roku całkowicie będzie przekazywany na rzecz FUNDACJI „SZEWCZYKOWE MARZENIA” PRZY NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 2 W CHODZIEŻY.