Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Kolorowe eksperymenty pani Wiosny

17 maja w Niepublicznym Przedszkolu nr 2 im. Szewczyka Dratewki, odbyło się kolejne z zajęć, z cyklu zabaw badawczych pod nazwą „Kolorowe eksperymenty pani Wiosny”.

Dzieci zgromadzone w ogródku przedszkolnym mogły bezpośrednio uczestniczyć w zabawach przygotowanych przez  nauczycieli placówki, a były  to: „kolorowe wiry”, „ocean w butelce”, „magiczne bańki”, „tornado”. Dzieci  mogły przelewać, zabarwiać, dmuchać, odbijać, a przede wszystkim sprawdzać i  porównywać oraz dowiedzieć się poprzez uczestnictwo w eksperymentach jak ciekawy jest otaczający je świat. Zajęcia zakończyły się zabawami ruchowymi w ogródku przedszkolnym oraz grilem, który po takiej dawce wspaniałych przeżyć smakował wybornie.

 

[nggallery id=49]

Twój gest jest moją szansą