Laureatka konkursu

Od listopada 2013 r   trwały zgłoszenia prac plastycznych do konkursu ,,Ufamy naturze” zorganizowanego przez Towarzystwo ,,GAL”.Celem konkursu było zachęcenie dzieci do kreatywnej zabawy, rozbudzenie zmysłu plastycznego oraz skierowanie uwagi na przyrodę. Tematem konkursu bylo przedstawienie naturalnej przyrody i radości jaką daje przebywanie na jej łonie. Konkurs kierowany był do rodziców i ich dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prace wszystkich uczestników zostały zamieszczone na stronie internetowej, na której chętni mogli oddawać głos i obserwowć bierzące wyniki. Z naszej placówki udział wzięło 2 uczestników. W wyniki głosowania do ścisłej czołówki dostała się nasza podopieczna Amelia Ziegenhagen. Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.