Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Międzynarodowy Dzień Pizzy

9 lutego na całym świecie uznany jest jako Międzynarodowy Dzień Pizzy🍕. Grupa „Słoneczek” 🌞 ten dzień obchodziła 7 lutego w  Restauracja Komfort Margonin. Przedszkolaki pod okiem Szefowej Kuchni i taty Julki przygotowywały prawdziwą pizzę. Ogromną frajdę sprawiły dzieciom już same przygotowania tj.: formowanie ciasta, smarowanie sosem oraz nakładanie ulubionych składników🌽🍗🥓 i posypywanie serem🧀.  Gdy wszystko było gotowe pizza każdego ze Słoneczek powędrowała do pieca. Następnie dzieci z wielkim apetytem delektowały się własnoręcznie przygotowaną pizzą przy pięknie nakrytym stole. Dziękujemy Włascicielom Restauracji „Komfort”, Szefowej Kuchni i przede wszystkim tacie Julity za zaproszenie oraz miłą i radosną atmosferę😘😘😘Twój gest jest moją szansą