Mikołajki

6 Grudnia jedna z sal przedszkolnych zamieniła się w Fabrykę Świętego Mikołaja, w której pieczołowicie pracowały najprawdziwsze elfy. Byli to pomocnicy Świętego Mikołaja, którzy przygotowywali zabawki, które miał dać dzieciom Święty Mikołaj. Jednak wszystko chciała popsuć Królowa Śniegu, która namówiła jednego z Elfów, aby skradł worek z prezentami.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i z pomocą dzieci, które rozwiązały wszystkie zagadki Królowej Śniegu, worek z prezentami został odzyskany. Uradowany Mikołaj mógł już rozdać dzieciom wszystkie przygotowane upominki. W zamian za prezenty dzieci śpiewały mikołajkowe piosenki i recytowały wierszyki.

Wielką niespodzianką uroczystości było również to, że w roli Elfów, oprócz pań z grupy Szewczyków, było czworo rodziców. Dlatego duże podziękowania za pomoc w zorganizowaniu „Mikołajek” w naszym przedszkolu dla pani Przewoźnej, pani Maciołek oraz pana Woźniczki i pana Grząbki.

Oczywiście pozdrawiamy i dziękujemy Świętemu Mikołajowi!