Odpłatność na rok 2018/2019

Odpłatności dokonują rodzice w biurze dyrektora, lub przelewem na konto bankowe przedszkola, zawsze między 10, a 13 dniem każdego miesiąca.

Numer konta bankowego:
PKO BP o/Chodzież 20 1020 3903 0000 1302 0084 5982

Odpłatność za zajęcia dodatkowe (mini tenis, karate , balet , fit– kids, piłka nożna) proszę regulować u dyrektora przedszkola.

Szczegółowa oferta dla rodziców

dzieci przyjętych do Niepublicznego Przedszkola nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży

Opłaty pobierane od rodziców za usługi świadczone przez Niepubliczne Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki od 01.09.2017 wyniosą:

Opłata stała – 240,00 zł miesięcznie (nie jest zwrotna)

Ulgi:

• dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego – 50% stałej opłaty (wysokość opłaty stałej dla rodziców w bardzo trudnej sytuacji finansowej np. brak pracy, rozpatrywana będzie indywidualnie – możliwość całkowitego zwolnienia z opłaty stałej)
  • w przypadku, gdy do przedszkola uczęszcza więcej niż jedno dziecko z danej rodziny opłata stała ulega obniżeniu:
    • o 40% za drugie dziecko i wynosi 144,00 zł
    • o 70% za trzecie i każde następne dziecko i wynosi 72,00 zł

W opłacie stałej są zawarte:

• realizacja podstawy programowej
  • Zajęcia dodatkowe nieodpłatne
    • rytmika
    • język angielski
    • twórcze zajęcia plastyczne
    • religia
    • zajęcia logopedyczne
    • zajęcia kynoterapeutyczne (dogoterapia)
    • zajęcia socjoterapeutyczne
    • zajęcia rehabilitacyjne
    • zajęcia terapeutyczne z psychologiem
    • zajęcia terapeutyczne, rewalidacyjne z pedagogiem specjalnym
    • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne z terapeutą pedagogicznym
    • zajęcia z gimnastyki korekcyjnej
    • zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Scherbone
    • zajęcia innowacyjną metodą Makaton
    • zajęcia z kinezjologii eukacyjnej
    • udział w koncertach muzycznych, teatrzykach na terenie przedszkola (1 razy w miesiącu nieodpłatnie)
    • udział w uroczystościach przedszkolnych ( dzień rodzica, dzień babci, festyn rodzinny itp.)
    • wycieczki – poznawanie ciekawych zawodów
    • wyposażenie dzieci w artykuły do zajęć plastycznych – wyprawka
    • organizacja dodatkowych warsztatów dla dzieci np. zajęcia z pierwszej pomocy, klub małego ekologa, klub małego odkrywcy, zajęcia teatralne, klub małego astronoma
    • paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy itp.

Odpłatność za wyżywienie wynosi 7,00 zł dziennie (zwrotne za każdy dzień nieobecności)

Zajęcia dodatkowe płatne:

• balet
  • karate
  • mini tenis
  • Fit Kids
  • Piłka nożna

Ubezpieczenie dziecka NW – kwota ustalona w miesiącu wrzesień z rodzicami i ubezpieczycielem