Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Odwiedziny w szpitalu

21 maja dzieci z grupy „Kaczuszki” Odwiedziły Szpital Powiatowy . Zaprosiłam nas tam, pani Marta – mama Oli, która jest  pielęgniarką. Odwiedziny zaczęliśmy, jak prawdziwi pacjenci,  od izby przyjęć. Następnie udaliśmy się do gabinetu zabiegowego, gdzie wszystkie chętne dzieci mogły owinąć sobie bandażem głowę lub rękę.

Nie brakowało także dzieci, które chętnie dawały sobie przykleić plasterki. Dzieci dowiedziały się także, jak się robi zdjęcia RTG. To była bardzo miła i pouczająca wizyta. Na zakończenie naszej wizyty, każde dziecko otrzymało naklejkę Dzielnego Pacjenta. Dziękujemy wszystkim tym, którzy nas oprowadzali i opowiadali o swojej pracy.

[nggallery id=51] Twój gest jest moją szansą