Przedstawienie „Szewczyk Dratewka”

W dniu 16 maja w Niepublicznym Przedszkolu nr 2 im. Szewczyka Dratewki odbyło się przedstawienie pt.,, Szewczyk Dratewka’’ w którym występowali dzieci i rodzice z najmłodszej grupy „Mróweczek”.

Wszyscy artyści występujący na scenie byli bardzo przejęci i pewnie dlatego tak znakomicie wcielili się w grane przez siebie postaci: Szewczyka Dratewki, Narratora, Czarownicy, Mróweczek, Kaczuszek, Pszczółek. Całość przedstawienia dopełniały wspaniałe stroje, scenografia oraz muzyka, dzięki której widz mógł przenieść się do bajkowego świata Szewczyka Dratewki, w którym takie cechy bohatera jak: pracowitość, dobroć, chęć niesienia pomocy innym zostają docenione i nagrodzone.


Niepubliczne Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki
64-800 Chodzież
ul. Bosa 12
tel. 67 282 04 36
kom. 605 305 023
e-mail: przedszkole2@chodziez.pl