Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Pszczółki z wizytą w bibliotece

Dzieci z grupy Pszczółek dnia 9.01.2014 odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną, na wydziale dziecięcym. Ze względu na zamiłowania, dzieci miały możliwość przejrzeć literaturę znajdującą się na półkach i wybrać najbardziej odpowiednią do  ich zainteresowań książkę.

Wybrane książki dzieci wypożyczyły do domu, aby wspólnie z rodzicami miło i pożytecznie, w towarzystwie bohaterów z bajek jak ,,Kubuś Puchatek’’, ,,Smoki’’ , ,,Wilk i zająć’’ spędzić wieczór. Wszystkie książeczki będą mogły być wykorzystane również podczas zajęć relaksacyjno-dydaktycznych w naszym przedszkolu, oraz odwiedzin ,,Gościa specjalnego’’- rodzica naszych podopiecznych.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą