Rekrutacja na rok 2018/2019

ZASADY REKRUTACJI

1. Zasady i kryteria przyjęć dzieci do przedszkola:
    1. do placówki przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat,
    2. dzieci przyjmowane są do przedszkola na podstawie karty zgłoszeń dziecka,
    3. Osoby niebędące obywatelami polskimi są przyjmowane do przedszkola na warunkach i w trybie dotyczącym obywateli polskich.
    4. termin składania kart ustala dyrektor przedszkola
    5. w pierwszej kolejności przyjmowane są:
      1. dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
      2. rodzeństwo dzieci uczęszczających do przedszkola
  2. Dzieci niepełnosprawne mogą być przyjęte do Przedszkola po przedłożeniu orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
  3. Dzieci niepełnosprawne w oddziałach integracyjnych obejmuje się kształceniem specjalnym.
  4. W zależności od rodzaju niepełnosprawności, w tym stopnia upośledzenia umysłowego, dzieciom niepełnosprawnym organizuje się kształcenie i wychowanie, które stosownie od potrzeb umożliwia naukę w dostępnym dla nich zakresie, usprawnianie zaburzonych funkcji, rewalidację oraz zapewnia specjalistyczną pomoc i opiekę.
  5. Decyzja dyrektora o przyjęciu dziecka do placówki jest decyzją ostateczną.
  6. Do przedszkola mogą być przyjmowane dzieci w ciągu roku szkolnego w zależności od liczby wolnych miejsc.

Szczegółowa oferta dla rodziców – odpłatność na rok 2017/2018

Dokument karty zgłoszenia dziecka do przedszkola