Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Spotkanie integracyjne z rodzicami

W dniu 2 października w grupie ,,Słoneczek’’ i ,,Pszczółek’’ odbyło się spotkanie integracyjne z rodzicami pod hasłem: ,,Witamy Panią Jesień’’. Rodzice w czasie wspólnych zabaw z dziećmi takimi jak : ,,Balonik’’, ,,Karuzela’’, ,,Kółko graniaste’’ mogli sobie przypomnieć zabawy przedszkolne ze swojego dzieciństwa. Nie zabrakło również konkurencji z rywalizacją grup. Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności w pokonywaniu przeszkód, rzucie do celu, zachowaniu równowagi. Jednak najistotniejsze było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Najważniejsze, że w tym dniu Pani Jesień pokazała się w najpiękniejszych kolorach. Pogoda była prawdziwie letnia.
2 października odwiedziliśmy Bibliotekę Pedagogiczną. Zobaczyliśmy jak wiele książek znajduje się na półkach. Panie bibliotekarki czytały nam książki, zagadki, a my odpowiadaliśmy na pytania i sami o wiele pytaliśmy. Najbardziej jednak podobał nam się pociąg, w który się ustawiliśmy i którym jeździliśmy po Bibliotece oglądając księgozbiór.

Response code is 400


Twój gest jest moją szansą