Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Spotkanie z licealistami

W poniedziałek 4 marca grupę „Kaczuszek” i „Szewczyków” z Niepublicznego Przedszkola Nr 2 im. Szewczyka Dratewki odwiedziła młodzież wraz z opiekunem Karoliną Binkowską z Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Barbary, która należy do Szkolnego Klubu Wolontariuszy.

Młodzież przedstawiła dzieciom „Legendę o Smoku Wawelskim” , a następnie wraz z dziećmi wykonała smocze orgiami. Po skończonej pracy manualnej dzieci wraz z wolontariuszami wyruszyły na poszukiwanie smoka, który ukrył się w szatni. Odnaleziony smok okazał się bardzo przyjacielski i zaprosił wszystkich do wspólnego tańca, a następnie poczęstował dzieci cukierkami. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zaprosiły starszych kolegów do tańca pt. „Kowboj”, przy którym  wszyscy dobrze się bawili. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na kolejne!

[nggallery id=34]

Twój gest jest moją szansą