Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Święto Misia Remisia i nocnych strachów

28 października do grupy ,,Słoneczek’’ przybyli ,,nocni goście”, których czekała moc ,,potwornych” atrakcji. Przedszkolaki w tym pełnym wrażeń dniu przyszły przebrane za wampiry, duchy, czarownice, sowy lub ukryły twarz za maskami. Po śniadaniu odbyły się zabawy z dreszczykiem, z udziałem czarownicy, która zadawała zagadki oraz tańczyła taniec duszków. Wspólnie wykonaliśmy kolorowe nietoperze, które mają odganiać złe duchy. Czarownica opowiadała o nieistniejących zjawach, które przemykają po dziecięcych pokojach oraz pojawiają się w snach.
Na koniec ,,Święta Misia Remisia i nocnych strachów” dzieci zjadły ozdobione babeczki oraz cukierki.
Chociaż tytuł zabawy brzmiał strasznie to dostarczył dzieciom dużo powodów do radości i zabawy co widać na załączonych zdjęciach.

Response code is 404

 Twój gest jest moją szansą