Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

„Szewczyk Dratewka przyjacielem przyrody”

We wtorek 25 listopada w Niepublicznym Przedszkolu nr 2 im. Szewczyka Dratewki odbył się Dzień Patrona pt. „Szewczyk Dratewka przyjacielem przyrody”. Grupa „Kaczuszki” przygotowała przedstawienie o kłopotach leśnych zwierząt, którym pomogli przedszkolacy. Po występach wszystkie dzieci złożyły przyrzeczenie na „Przyjaciela przyrody”, a następnie każda z grup przedstawiła swoje ekologiczne hasło, rozwiązywała hasła i układała puzzle. Na zakończenie spotkania wszyscy razem zaśpiewali piosenkę, po czym nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów. Od dzisiejszego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola, za przykładem Szewczyka Dratewki, będą pomocnikami zwierząt i strażnikami przyrody.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą