Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Szewczyki na Dniu Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej w Chodzieży

Dnia 20 stycznia dzieci z Niepublicznego Przedszkola nr 2 pojechały do Domu Pomocy Społecznej w Chodzieży, aby przedstawić program artystyczny z okazji Święta Babci i Dziadka, którym wywołały wiele uśmiechu i radości na twarzach podopiecznych placówki. Nie zabrakło również łez wzruszenia.

Przedszkolaki wykonały piękne serduszkowe laurki, które po występie wręczyły babciom i dziadkom. Natomiast „dziadkowie” przygotowali dla dzieci słodką niespodziankę oraz pięknego własnoręcznie wykonanego bałwanka. Przedszkolaki miały bardzo dużą satysfakcję z występu, ponieważ sprawiły wielką przyjemność tym, którzy być może nie mają z kim spędzić tego święta.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą