Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Szewczyki u mamy Kuby w szpitalu

W piątek 30 kwietnia grupa Szewczyków została zaproszona przez mamę Kuby do miejsca, w którym pracuje czyli do Szpitala Powiatowego w Chodzieży. Pani Ewa zapoznała dzieci z  przyrządami i urządzeniami, którymi posługuje się w swojej pracy jako pielęgniarka. Dzieci mogły zobaczyć, jak wykonuje się niektóre specjalistyczne badania oraz miały możliwość  zmierzyć sobie ciśnienie.  W szpitalu  potowarzyszyły nam przez chwilę  jeszcze mama Agatki i mama Marty, które również pracują w służbie zdrowia.

Przedszkolaki śpiewająco zdały mini test z wiedzy o zdrowiu,  wykazały się wiedzą o tym co należy jeść i co robić, aby być zdrowym. Pani Ewa była bardzo dumna i zadowolona z dzieci, że tak dbają o swoje zdrówko. Przed powrotem do przedszkola dzieci otrzymały wiele niespodzianek: dyplom dzielnego pacjenta, zestaw naklejek i owoce.

Pani Ewo dziękujemy za zorganizowanie tak miłego  spotkania!

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą