Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Szkoła czy przedszkole?

5 marca 2013 roku w Niepublicznym  Przedszkolu nr 2 im. Szewczyka Dratewki odbyły się warsztaty dla rodziców pt. : „5,6 latki u progu szkoły – dojrzałość szkolna”, które prowadziła pani psycholog Alicja Kyciak.Pani psycholog przedstawiła przybyłym rodzicom jak wygląda nowa reforma szkolna. Omówiła ona dojrzałość szkolną w aspektach społeczno – emocjonalnym, umysłowym i fizycznym, a także co powinno wiedzieć i jakie umiejętności powinno posiadać dziecko kończące edukację przedszkolną. Podkreśliła jak ważna jest dojrzałość szkolna zwłaszcza ta społeczno- emocjonalna oraz, że dojrzałość naszego dziecka to proces indywidualny. Spotkanie zakończyło się indywidualnymi rozmowami rodziców z panią psycholog.

[nggallery id=32]Twój gest jest moją szansą