Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Teatrzyk pt. „Nie ma jak w domu”

16 kwietnia w naszym przedszkolu  gościliśmy teatrzyk pt. „Nie ma jak w domu”  Była to historia małego krecika, który stwierdza, że nie chce już mieszkać w ziemi i postanawia to zmienić. Szukając nowego domu spotyka inne zwierzęta: pszczółkę, wiewiórkę, zająca i sójkę. Zwierzątka mówią mu o swoich miejscach zamieszkania i zapraszają go do siebie. Przekonuje się szybko, że domy tych zwierząt nie są dla niego odpowiednie. Najlepszy jest jego dotychczasowy domek. Sprawdziło się tutaj stare przysłowie: „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Przedszkolaki miały okazję nie tylko śledzić przygody głównego bohatera, ale również chętnie uczestniczyły w przedstawieniu, odpowiadały na pytania i nagradzały aktorów brawami.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą