Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wiktor Kopkiewicz

wiktorMam 5,5 roku i urodziłem się z wadą genetyczną – Zespół Downa. Charakterystyczne jest u mnie obniżone napięcie mięśniowe i problemy z wymową. Wady postawy, koordynacja ruchów i wymowa są korygowane i usilnie ukierunkowywane od czasu mego urodzenia, aż po dziś dzień poprzez rehabilitację ruchową, integrację sensoryczną, dogoterapię, hipoterapię, terapię ręki, masaż suchy i basen, logopedię, psychologa i pedagoga. Przede mną jeszcze kolejne lata walki, dlatego też proszę o pomoc, aby móc opłacić specjalistów pomagających mi w realizacji tak prostych dla zdrowych ludzi – celów. Z całego serca dziękujemy! Irena Baanak, Jan Kopkiewicz Fundacja Złotowianka KRS 0000308316 Wiktor Kopkiewicz K/69

 

 Aby pomóc wystarczy wypełnić formularz PIT-37:

 

wiktor_kopkiewiczTwój gest jest moją szansą