Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

„Witaminy jemy, zdrowo żyjemy”

W dniu 4. grudnia w Niepublicznym Przedszkolu Nr 2 im. Szewczyka Dratewki grupy Pszczółek, Kaczuszek i Szewczyków uczestniczyły w Festynie Zdrowotnym organizowanym przy udziale Sanepidu pod kątem realizacji projektu „Bądźmy zdrowi, więc działamy”.

Tematem przewodnim całej imprezy było zdrowe odżywianie, a mianowicie owoce i warzywa oraz witaminy w nich zawarte. Całość  rozpoczęły panie Doktor Zdrówko, które wiedzą wszystko o zdrowym odżywianiu się.  Na środek wyszły kolorowe witaminy A, C, B i D,  które opowiedziały o sobie. Dzieci recytowały wierszyki i rymowanki, układały owocowe puzzle, rozwiązywały warzywne zagadki, nie zapomnieliśmy również o zdrowym ruchu czyli gimnastyce.

Teraz każdy przedszkolak już wie, że gdy „Witaminy jemy, zdrowo żyjemy”. 

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą