Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wizyta pełna wrażeń

We wtorek 27 maja grupa „Szewczyki” odwiedziła Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Św. Barbary. Zaprosiła nas tam mama Poli, pani Agnieszka Sysło. Uczniowie wraz z nauczycielkami przygotowali dla przedszkolaków mnóstwo atrakcji. Na sam początek wraz z Panią Agnieszką udaliśmy się do gabinetu Pana Dyrektora, który przywitał dzieci słodkim upominkiem. Później gimnazjaliści zaprezentowali pokaz własnoręcznie wykonanych robotów, które m.in. przybijały z dziećmi „piątkę” i przebijały balony. Największą niespodzianką okazał się jednak robot rozdający dzieciom cukierki. Po robotach przyszedł czas na krótką lekcję historii, podczas której dzieci mogły choć przez chwilę poczuć się, jak żołnierze przymierzając hełm. Finałem pobytu w szkole była lekcja chemii. Młodzi chemicy pokazali dzieciom kilka eksperymentów, od których przedszkolaki nie mogły oderwać oczu. Był wulkan, wielka żółta piana, ogień i woda zmieniająca kolor. Dziękujemy Pani Agnieszce za zaproszenie, poświęcony nam czas i zorganizowanie niezapomnianej wizyty, Panu Dyrektorowi za gościnę i towarzyszenie nam podczas wizyty a nauczycielkom i uczniom za pokazanie, jak bardzo ciekawa jest nauka.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą