Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wizyta u strażaków

30 stycznia chodzieską Komendę Straży Pożarnej odwiedziła grupa „Słoneczek🌞”. Celem wizyty był pokaz mobilnego symulatora zagrożeń pożarowych domu jednorodzinnego, który niewątpliwie działa na wyobraźnię i wzbudza zainteresowanie. W trakcie pokazu dzieci miały okazję zapoznać się z zagrożeniami pożarowymi🔥. Strażacy opowiedzieli nam o niebezpieczeństwach związanych z możliwością wystąpienia pożaru,  jak również co robić, aby do tego nie dopuścić.  Na koniec Słoneczka mogły zapoznać się ze sprzętem strażackim, wozami 🚒oraz porozmawiać o tym co ich najbardziej fascynuje w pracy strażaka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy tacie Matyldy- panu Maciejowi Zwierzykowskiemu za zaproszenie 😊Twój gest jest moją szansą