Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wizyta w szkole

Dzieci z grupy Kaczuszek, Szewczyków, Pszczółek z Bosej odwiedziły pierwszaków w Szkole Podstawowej nr 1 w Chodzieży. Uczniowie wraz z wychowawcami oprowadzili młodszych kolegów po salach lekcyjnych, w których mieli okazję zasiąść do ławek szkolnych. Przedszkolaki mogły poczuć się jak na prawdziwych zajęciach lekcyjnych. Gospodarze przygotowali liczne atrakcje. Dzieci rozwiązywały zagadki i obejrzały recytację wiersza pt. ,,Kwoka’’. Zostały też zaproszone na wycieczkę po szkole. Miały możliwość zobaczenia biblioteki szkolnej, sali informatycznej oraz jak spędzają wolny czas ich starsi koledzy. Wizyta ta na długo zostanie w pamięci naszych podopiecznych.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą