Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wycieczka do Gniezna

W czwartek 27 listopada grupa Kaczuszek  z Niepublicznego Przedszkola im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży odwiedziła fabrykę bombek i butów w Gnieźnie. Na początku naszej wyprawy udaliśmy się do fabryki butów Kornecki, gdzie przedszkolaki poznały etapy powstawania butów. Dziewczynki były zachwycone ilością butów w magazynie i chętnie zostałyby tam dłużej, aby przymierzyć choć kilka par. Już, gdzie pracowałby Nasz Patron – Szewczyk Dratewka – gdyby żył w dzisiejszych czasach. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały cukierki po czym udaliśmy się do fabryki bombek. Tam, dzieci poznały tajniki powstawania ozdób choinkowych. Każde dziecko otrzymało także piękną bombkę ze swoim imieniem. Dzieci wróciły z wycieczki zmęczone, ale bardzo zadowolone i bogatsze o nową wiedzę.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą