Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wycieczka do Gniezna

W czwartek 21 listopada grupa Kaczuszek i Szewczyków z Niepublicznego Przedszkola im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży odwiedziła fabrykę bombek i butów w Gnieźnie.

Wycieczka wprowadziła wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój.
W fabryce bombek dzieci zobaczyły kolejne etapy powstawania ozdób choinkowych. Każde dziecko otrzymało także piękną bombkę ze swoim imieniem. Później udaliśmy się do fabryki butów Kornecki, gdzie przedszkolaki poznały tajniki powstawania butów. Dowiedziały się również jak trzeba umyć swoje buty, aby Mikołaj z wielkim uśmiechem na ustach włożył do nich wymarzone prezenty. Wiemy już, gdzie pracowałby Nasz Patron – Szewczyk Dratewka – gdyby żył w dzisiejszych czasach. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i bogatsze o nową wiedzę.
 

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą