Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Wyjątkowy Dzień Dziecka

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola nr 2 w Chodzieży im .Szewczyka Dratewki wybrały  się z okazji swojego święta do Teatru Animacji w Poznaniu na przedstawienie pt. ,,Wąż’’. Przedszkolaki poznały przyjaźń ,która za pośrednictwem bratniej duszy pomoże rozwiązać najtrudniejsze sprawy oraz o tym ,że najważniejsze to zaakceptować siebie ,takim jakim się jest. Młoda widownia okazała się niezwykle wdzięczna .Z uwagą i skupieniem wpatrzona w aktorów i w treść przedstawienia .Niektóre  z nich  miały okazje gościć –często po raz pierwszy w  życiu-w prawdziwym teatrze i uczestniczyć w spektaklu. Najstarsze grupy odwiedziły  Cytadelę poznańską zwiedzając zabytkowe maszyny militarne. Ten dzień był dla nich prawdziwym przeżyciem. Pozostało miłe wspomnienie z pamiątkowymi zdjęciami oraz z bagażem nowych doświadczeń.

Response code is 400


Twój gest jest moją szansą