Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

Zajączek Wielkanocny w Przedszkolu

Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku. I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody. W zielone każdy gra. Już zima poszła spać za morze, a w naszych sercach radość gra. Tymi słowami dnia 1.04.2015 w Niepublicznym Przedszkolu nr 2 w Chodzieży im. Szewczyka Dratewki rozpoczęło się spotkanie wielkanocne w, których wystąpiły dzieci z grupy Kaczuszek i Mróweczek przed całą społecznością przedszkolną i rodzicami. Przedstawienie pełnych radości przybliżyło wszystkim zwyczaje i tradycje wielkanocne. Przed rozpoczęciem poszukiwań wielkanocnego zająca dzieci otrzymały listy od naszego bohatera. Ogromną radość sprawiło przedszkolakom znalezienie koszyczków wielkanocnych ze świątecznymi prezentami . Był to wspaniały, pełen wrażeń dzień.

Response code is 404


Twój gest jest moją szansą