Zakończenie przedszkola

Żegnaj nasze przedszkole pod taki hasłem dnia 24.06.2014r  6 i  5 latki z grupy Szewczyków ,Kaczuszek i Pszczółek pożegnały przedszkole. Po powitaniu gości  programem artystycznym podziękowały Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom przedszkola następnie rozpoczęły wędrówkę po świecie. Odwiedziły Hiszpanię ,Włochy ,Japonię, Grecję na koniec wróciły do naszego kraju i zakończyły występ polonezem .Przedszkolaki włożyły wiele pracy w swój występ ,co zaproszeni na uroczystość rodzice i pracownicy przedszkola docenili i wielokrotnie nagrodzili brawami. Wychowankowie otrzymali dyplom i słodycze zaś rodzice podziękowania za współpracę ,życzliwość i okazaną pomoc .Ze łzami w oczach, ale z uśmiechem na twarzach Panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.