Niepubliczne Przedszkole nr 2
im. Szewczyka Dratewki z oddziałami integracyjnymi

„Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!”

Dzieci z naszego przedszkola dobrze o tym wiedzą.  Wiedzą także, jak ważne są wizyty u stomatologa, dlatego 4 lutego wybrały się z wizytą do gabinetu stomatologicznego, gdzie miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również, jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe. Chętne dzieci osobiście przekonały się, na czym polega praca stomatologa – przechodząc kontrolę stanu zdrowia zębów. Wszyscy odważni ,,mali pacjenci” otrzymali na koniec zabawne kolorowanki. Odtąd już nikt nie obawia się wizyty u dentysty, gdyż kojarzy się nam z uśmiechniętymi paniami  i wesołą atmosferą.

Response code is 404

 Twój gest jest moją szansą