Kaczuszki

GRUPA V Kaczuszki

“Gdzie dziecięcy słychać śpiew,
w którym panie w rytm wtórują,
tu wesoło zawsze jest, tu Kaczuszki
maszerują!

Lubią tańczyć, śpiewać, kleić,
integrować z kim się da,
zawsze dobry humor mają,
Tu zabawa na 102!

Chociaż nóżki rozbiegane,
to zasady swoje mamy:
klocki, kredki po zabawie posprzątamy,
“Kodeks przedszkolaka” w głowie mamy.

I alfabet śpiewająco też już znamy,
bo 5 lat w końcu tego roku mamy!
Do liczenia się garniemy,
cyferek rząd przez zabawę poznajemy!”

Nauczyciele w grupie Kaczuszek

Pani Sandra – nauczyciel
Pani Małgosia – nauczyciel
Pani Paulina – pomoc

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

26.06.20

<3 Dzieci z grupy "Kaczuszki" żegnają przedszkole <3 ... Zobacz więcejZobacz mniej

25.06.20

❤🎓Uroczyste pożegnanie dzieci z grupy "Kaczuszki"🎓❤ Rok szkolny 2019/2020 ... Zobacz więcejZobacz mniej

❤🎓Uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Kaczuszki🎓❤ Rok szkolny 2019/2020

Skomentuj na Facebook-u 274816129335215_1605733516243463

A ja Was pamietam takich.... Buziaki dla wszystkich ! Powodzenia w szkole !!!!

Grupa na medal 💪☺️

29.05.20

W minionym tygodniu tematem głównym działań Kaczuszek🦆 była rodzina👨‍👩‍👧‍👧. Dzieci stworzyły drzewo genealogiczne i przygotowały niespodzianki z okazji Dnia Mamy🥰. Przeprowadziły proste eksperymenty i ćwiczyły grafomotorykę✍. ... Zobacz więcejZobacz mniej

W minionym tygodniu tematem głównym działań Kaczuszek🦆 była rodzina👨‍👩‍👧‍👧. Dzieci stworzyły drzewo genealogiczne i przygotowały niespodzianki z okazji Dnia Mamy🥰. Przeprowadziły proste eksperymenty i ćwiczyły grafomotorykę✍.

22.05.20

Grupa "Kaczuszki"🦆 wykonywała zadania dotyczące majowej łąki. Poznały zwierzątka występujące na łące wiosną🐞🐝🐸 i cykl życia motyla🐛🦋. Wykonały tematyczne prace plastyczne i doskonaliły umiejętniści matematyczne➕➖. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Grupa Kaczuszki🦆 wykonywała zadania dotyczące majowej łąki.  Poznały zwierzątka występujące na łące wiosną🐞🐝🐸 i cykl życia motyla🐛🦋. Wykonały tematyczne prace plastyczne i doskonaliły umiejętniści matematyczne➕➖.

15.05.20

W minionym tygodniu dzieci z grupy "Kaczuszki"🦆 utrwaliły symbole narodowe i poznały symbole Unii Europejskiej. Wykonały kotylion i godło Polski z kolorowego papieru. Poznały miarę płynów💦 i doskonaliły umiejętności matematyczne➕➖. ... Zobacz więcejZobacz mniej

W minionym tygodniu dzieci z grupy Kaczuszki🦆 utrwaliły symbole narodowe i poznały symbole Unii Europejskiej. Wykonały kotylion i godło Polski z kolorowego papieru. Poznały miarę płynów💦 i doskonaliły umiejętności matematyczne➕➖.

08.05.20

W minionym tygodniu dzieci z grupy Kaczuszek🦆 realizowały zadania związane z miejscem zamieszkania🏙. Odtworzyły herb Chodzieży i przy użyciu klocków i pudełek zbudowały ulice na których mieszkają.
Ćwiczyły również umiejętności matematyczne➕➖ i grafomotorykę✍.
... Zobacz więcejZobacz mniej

W minionym tygodniu dzieci z grupy Kaczuszek🦆 realizowały zadania związane z miejscem zamieszkania🏙. Odtworzyły herb Chodzieży i przy użyciu klocków i pudełek zbudowały ulice na których mieszkają. 
Ćwiczyły  również umiejętności matematyczne➕➖ i grafomotorykę✍.

30.04.20

W minionym tygodniu Kaczuszki🦆 utrwalały między innymi zasady korzystania z urządzeń domowych i numery alarmowe1️⃣1️⃣2️⃣. Doskonaliły umiejętność liczenia➕➖ i znajomość liter🔠. Pod koniec tygodnia w nawiązaniu do zbliżających się świąt majowych wykonały flagę Polski🇵🇱. ... Zobacz więcejZobacz mniej

W minionym tygodniu Kaczuszki🦆 utrwalały między innymi zasady korzystania z urządzeń domowych i numery alarmowe1️⃣1️⃣2️⃣. Doskonaliły umiejętność liczenia➕➖ i znajomość  liter🔠. Pod koniec tygodnia w nawiązaniu do zbliżających się świąt majowych wykonały flagę Polski🇵🇱.
Wczytaj więcej postów
© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Niepubliczne Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki